OPPO A16K 4/64GB-Blue
غير متوفر بالمخزن
SKU
A16K-4/64G-Blue
4٬999 ج.م.
Ram: 4GB | Storage: 64GB | ||
Chipset: MediaTek Helio G35 (12nm) | Display: 6.52 inches | ||
Main Camera: 13MP | Selfie Camera: 5MP | ||
Battery: 4230 mAh | Network: 4G |
OPPO
A16k
3D Sleek Design HD+ Eye-care Screen
4230mAh Long-lasting Battery
4230mAh Long-lasting Battery


Built for Your Worth, Crafted for Life3D Sleek Design |
Big Screen,
|
|
![]() | |
Quality Products, Always
The OPPO Standard
IPX4 Splash Waterproof. Thicker graphite sheets that prevent overheating, even with the performance-heavy software upgrade. Thousands of reliability and quality-control tests. OPPO only delivers durable, quality products.
![]() 10,000 USB Port Plug-in Tests 100,000 Volume Button Test 200,000 Power Button Tests |
|
|
Have Some Fun at Night
Night Filters
We’ve created new filters that are designed to elevate your evening shots. Preview the effect, tap, and there you go — a beautiful photo of the night that’s uniquely yours.

| إسم المنتج | OPPO A16K 4/64GB-Blue |
|---|---|
| SKU | A16K-4/64G-Blue |
| السعر | 4٬999 ج.م. |
| الوزن | 0.000000 |
| الماركة | Oppo |
| الموديل | Oppo A16K |
| اللون | أزرق |
| ابعاد الجهاز | 164 x 75.4 x 7.9 mm |
اكتب رأيك الخاص

Built for Your Worth, Crafted for Life















































