Bissell PowerClean 2X- 3878K
In stock
Only 3 left
SKU
3878K
22,999EGP
Bissell PowerClean 2X- 3878K
| Product Name | Bissell PowerClean 2X- 3878K |
|---|---|
| SKU | 3878K |
| Price | 22,999EGP |
| Brand | Bissell |
| Model | 3878K |
| weight | 0.000000 |
| Special Price From Date | Oct 30, 2025 |
| Special Price To Date | Nov 30, 2025 |
Write Your Own Review











































