Dell Vostro 3530, Intel Core i7 1355U, 8GB Ram, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, 15.6 FHD Inch, Dos
In stock
Only 1 left
SKU
Vostro 3530
28,250EGP
Dell Vostro 3530, Intel Core i7 1355U, 8GB Ram, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, 15.6 FHD Inch, Dos
| Product Name | Dell Vostro 3530, Intel Core i7 1355U, 8GB Ram, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, 15.6 FHD Inch, Dos |
|---|---|
| SKU | Vostro 3530 |
| Price | 28,250EGP |
| weight | 1.610000 |
| Brand | Dell |
| Processor | Intel Core i7 1355U |
| Processor | Intel Core i7 |
| Ram | 8GB |
| Ram | 8 GB |
| Storage | 512GB |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Free Dos |
| Display | 15.6 inches |
| Display | 15.6 FHD |
| Battery | 54WH |
| Audio | Stereo speakers with Waves MaxxAudio® Pro, Intelligo, 2 W x 2 = 4 W total |
| Connectivity | Wi-Fi 6 + BT5.2 |
| Ports/Slots | 1 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 2.0 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-C 1 x HDMI 1.4 1 x RJ45 Ethernet 1 x Universal Audio Jack 1 x Power Adapter Port |
| Guarantee | 1 Year |
Write Your Own Review










































