Epson, EB-982W, WXGA 3LCD Projector
Out of stock
SKU
EB-982W
38,799EGP
Epson, EB-982W, WXGA 3LCD Projector
| Product Name | Epson, EB-982W, WXGA 3LCD Projector |
|---|---|
| SKU | EB-982W |
| Price | 38,799EGP |
| Brand | Epson |
| weight | 0.000000 |
| Model | EB-982W |
| Color | White |
| Dimensions | 309 x 282 x 90 mm |
Write Your Own Review











































